C&K
Produkt-Nr.:
TDA02H0SB1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.3655
$2.3655
10
$2.2344
$22.344
25
$2.0311
$50.7775
100
$1.760255
$176.0255
250
$1.595848
$398.962
500
$1.479777
$739.8885
1000
$1.373386
$1373.386
2500
$1.247654
$3119.135
5000
$1.160615
$5803.075
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Positions | 2 |
| Actuator Level | Flush, Recessed |
| Termination Style | Gull Wing |
| Voltage Rating | 24VDC |
| Actuator Type | Slide (Standard) |
| Current Rating (Amps) | 25mA |
| Contact Finish | Gold |
| Circuit | SPST |
| Height Above Board | 0.091" (2.30mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Mechanical Life | 1,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Series | TDA |
| Body Material | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Length | 0.144" (3.67mm) |
| Electrical Life | 1,000 Cycles |
| Mfr | C&K |
| Pitch | 0.050" (1.27mm), Half |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | Tape Seal |
| Package | Tube |
| Washable | Yes |
| Base Product Number | TDA02H0S |