Vishay Semiconductor Opto Division
Produkt-Nr.:
TEFT4300
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
PHOTOTRANSISTOR 875 TO 1000 NM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.684
$0.684
10
$0.4484
$4.484
100
$0.29659
$29.659
1000
$0.229026
$229.026
2000
$0.206958
$413.916
5000
$0.193154
$965.77
10000
$0.186257
$1862.57
25000
$0.183502
$4587.55
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C (TA) |
| Viewing Angle | 60° |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 50 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Top View |
| Current - Dark (Id) (Max) | 200 nA |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 70 V |
| Wavelength | 925nm |
| Series | - |
| Package / Case | Radial, 3mm Dia (T-1) |
| Power - Max | 100 mW |
| Mfr | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TEFT4300 |