Bel Power Solutions
Produkt-Nr.:
TET1500-12-054NA
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 12V 1500W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$674.4335
$674.4335
3
$636.436664
$1909.309992
5
$617.4392
$3087.196
10
$593.6911
$5936.911
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Output 6 | - |
| Operating Temperature | -5°C ~ 50°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 5 | - |
| Minimum Load Required | - |
| Approval Agency | CB, CE |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Mounting Type | Rack Mount |
| Size / Dimension | 12.66" L x 2.15" W x 1.57" H (321.5mm x 54.5mm x 40.0mm) |
| Product Status | Active |
| Number of Outputs | 1 |
| Current - Output 1 | 125 A |
| Series | TET1500 (1500W) |
| Power (Watts) | 1500W |
| Type | Front End |
| Efficiency | 96% |
| Mfr | Bel Power Solutions |
| Features | Hot Swappable, I²C Interface, Load Sharing, PFC, Standby Output |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 90 ~ 305 VAC, 180 ~ 400 VDC |
| Base Product Number | TET1500 |