Bel Power Solutions
Produkt-Nr.:
TET3600-48-104RA
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 48V 3600W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1226.431
$1226.431
3
$1156.3495
$3469.0485
5
$1130.0706
$5650.353
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Product Status | Active |
| Efficiency | 96.6% |
| Mfr | Bel Power Solutions |
| Features | DC Input Capable, Load Sharing, PFC, Standby Output |
| Voltage - Input | 90 ~ 305 VAC, 192 ~ 400 VDC |
| Voltage - Output 6 | - |
| Operating Temperature | 0°C ~ 45°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 5 | - |
| Voltage - Isolation | 5 kV |
| Minimum Load Required | - |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Voltage - Output 1 | 48V |
| Mounting Type | Rack Mount |
| Size / Dimension | 10.07" L x 4.08" W x 1.57" H (255.8mm x 103.6mm x 40.0mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Current - Output 1 | 75 A |
| Series | TET3600 (3600W) |
| Power (Watts) | 3600W |
| Type | Front End |
| Standard Number | 62368-1 |
| Package | Box |