C&K
Produkt-Nr.:
TF2CJK6VT1410C
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SNAP SWITCH 10A 170GF SIM ROLLER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.6765
$3.6765
10
$3.24045
$32.4045
25
$3.02442
$75.6105
50
$2.8804
$144.02
100
$2.44834
$244.834
250
$2.23231
$558.0775
500
$2.088309
$1044.1545
1000
$2.01629
$2016.29
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Position | 0.738" (18.7mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Release Force | 14gf |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Lever, Simulated Roller |
| Current Rating (Amps) | 10A (AC) |
| Circuit | SPDT |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Mechanical Life | - |
| Product Status | Active |
| Series | TF2 |
| Switch Function | On-Mom |
| Operating Force | 110gf |
| Overtravel | 0.055" (1.4mm) |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 10,000 Cycles |
| Mfr | C&K |
| Pretravel | 0.218" (5.5mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TF2CJK6 |
| Differential Travel | 0.045" (1.1mm) |