C&K
Produkt-Nr.:
TFCJJ6SP004AC
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 277V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.524
$7.524
10
$6.02015
$60.2015
25
$5.719
$142.975
50
$5.56833
$278.4165
100
$4.81593
$481.593
250
$4.514932
$1128.733
500
$4.289174
$2144.587
1000
$4.138684
$4138.684
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Position | 0.579" (14.7mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Release Force | 35gf |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Actuator Type | Round (Pin Plunger) |
| Current Rating (Amps) | 15A (AC), 500mA (DC) |
| Circuit | SPDT |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Mechanical Life | - |
| Product Status | Active |
| Series | TF |
| Voltage Rating - DC | 125 V |
| Switch Function | On-Mom |
| Operating Force | 150gf |
| Overtravel | 0.050" (1.27mm) |
| Voltage Rating - AC | 277 V |
| Electrical Life | - |
| Mfr | C&K |
| Pretravel | 0.047" (1.2mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TFCJJ6 |
| Differential Travel | 0.010" (0.25mm) |