TFZVTR2.7B
Rohm Semiconductor
Produkt-Nr.:
TFZVTR2.7B
Hersteller:
Rohm Semiconductor
Paket:
TUMD2M
Beschreibung:
DIODE ZENER 2.7V 500MW TUMD2M
Auf Lager : 3884
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Tolerance -
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package TUMD2M
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 1 V
Series -
Package / Case 2-SMD, Flat Lead
Power - Max 500 mW
Mfr Rohm Semiconductor
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 2.7 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms