Zuhause / Pads, Sheets / TG994-24-15-1.5
minImg
TG994-24-15-1.5
t-Global Technology
Produkt-Nr.:
TG994-24-15-1.5
Beschreibung:
THERM PAD 24MMX15MM GRAY
Benutzer handbuch
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangular
Digi-Key Storage -
Thermal Resistivity -
Color Gray
Backing, Carrier -
Outline 24.00mm x 15.00mm
Material Silicone
Thermal Conductivity 13W/m-K
Product Status Obsolete
Thickness 0.0591" (1.500mm)