Zuhause / Oscillators / TH4CZ6N-38.400M-TR
minImg
TH4CZ6N-38.400M-TR
Ascend Frequency Devices
Produkt-Nr.:
TH4CZ6N-38.400M-TR
Beschreibung:
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ SNWV
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±500ppb
Current - Supply (Max) 2mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series TH4C
Function -
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output Clipped Sine Wave
Mfr Ascend Frequency Devices
Base Resonator Crystal
Frequency 38.4 MHz