CEL
Produkt-Nr.:
THC7984-17-B
Hersteller:
Paket:
80-LQFP (14x14)
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC ADC 10BIT 80LQFP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
20
$14.25
$285
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply, Digital | 1.7V ~ 1.9V |
| Input Type | Differential |
| Number of A/D Converters | 3 |
| Configuration | PGA-ADC |
| Architecture | - |
| Data Interface | Parallel |
| Voltage - Supply, Analog | 1.7V ~ 1.9V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 80-LQFP (14x14) |
| Reference Type | Internal |
| Series | THine® |
| Package / Case | 80-LQFP |
| Ratio - S/H:ADC | - |
| Number of Inputs | 3 |
| Mfr | CEL |
| Number of Bits | 10 |
| Features | PGA |
| Package | Bulk |
| Sampling Rate (Per Second) | 170M |
| Base Product Number | THC7984 |