CEL
Produkt-Nr.:
THL3502-B
Hersteller:
Paket:
48-QFN (7x7)
Charge:
-
Beschreibung:
IC LED DRIVER PS 100MA 48QFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$11.8845
$11.8845
10
$10.7388
$107.388
25
$10.2391
$255.9775
100
$8.890575
$889.0575
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Applications | Backlight, Signage |
| Voltage - Supply (Min) | 3V |
| Topology | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-QFN (7x7) |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Number of Outputs | 24 |
| Series | THine® |
| Type | Power Switch |
| Package / Case | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output | 35V |
| Mfr | CEL |
| Frequency | 10MHz |
| Dimming | - |
| Package | Bulk |
| Current - Output / Channel | 100mA |
| Base Product Number | THL3502 |