Brady Corporation
Produkt-Nr.:
THT-14-8459-10
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LABELS, 0.20 IN H X 0.65 IN W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Printer Name | i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers, R4900, R6000 |
| Applications | Electronic Labeling |
| Product Status | Obsolete |
| Series | Brady® |
| For Use With/Related Products | Thermal Transfer |
| Length | 0.650" (16.51mm) |
| Mfr | Brady Corporation |
| Material - Body | Polyester |
| Package | Bulk |
| Label Type | Die Cut |
| Width | 0.200" (5.08mm) |
| Diameter - Label | - |
| Location | Outdoor |
| Color - Background | White |
| Base Product Number | THT-14 |