Brady Corporation
Produkt-Nr.:
THT-158-490-3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LABEL, 1.5 IN H X 3.75 IN W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Printer Name | BBP81, i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers, R4300 |
| Applications | General |
| Product Status | Active |
| Series | Brady® |
| For Use With/Related Products | Thermal Transfer Printer |
| Length | 3.750" (95.25mm) |
| Mfr | Brady Corporation |
| Material - Body | Polyester |
| Package | Bulk |
| Label Type | Die Cut |
| Width | 1.500" (38.10mm) |
| Diameter - Label | - |
| Location | Indoor |
| Color - Background | White |
| Base Product Number | THT-158 |