Brady Corporation
Produkt-Nr.:
THTRO-293-427-3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
THTRO-293-427-3
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Printer Name | i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers, IP-R4302, R4302 |
| Applications | Cable and Wire Management |
| Product Status | Active |
| Series | Brady® |
| For Use With/Related Products | Thermal Transfer Printer |
| Length | 2.750" (69.85mm) 2 3/4" |
| Mfr | Brady Corporation |
| Material - Body | Vinyl, Self-Laminating |
| Package | Bulk |
| Label Type | Die Cut |
| Width | 0.500" (12.70mm) |
| Diameter - Label | - |
| Location | Outdoor |
| Color - Background | White |