Carling Technologies
Produkt-Nr.:
TIGM5E-1S-WH-FN
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
SWITCH ROCKER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$23.845
$23.845
10
$21.65525
$216.5525
25
$20.6815
$517.0375
50
$19.58672
$979.336
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | - |
| Ingress Protection | - |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Actuator Type | Concave (Standard V) |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 36.83mm x 21.08mm |
| Current Rating (Amps) | 15A (AC/DC) |
| Circuit | DPDT |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Mechanical Life | 50,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | TIG |
| Voltage Rating - DC | 28 V |
| Switch Function | On-Off-Mom |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Mfr | Carling Technologies |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | White |