Micro Commercial Co
Produkt-Nr.:
TIP127L-BP
Hersteller:
Paket:
TO-220AB
Charge:
-
Beschreibung:
TRANS PNP 100V 5A TO220AB
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.722
$0.722
10
$0.6232
$6.232
100
$0.431775
$43.1775
500
$0.360772
$180.386
1000
$0.30704
$307.04
2000
$0.273458
$546.916
5000
$0.259065
$1295.325
10000
$0.239875
$2398.75
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Frequency - Transition | - |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 5 A |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 4V @ 20mA, 5A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 100 V |
| Supplier Device Package | TO-220AB |
| Series | - |
| Transistor Type | PNP |
| Package / Case | TO-220-3 |
| Power - Max | 2 W |
| Mfr | Micro Commercial Co |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 500µA |
| Package | Tube |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 1000 @ 500mA, 3V |
| Base Product Number | TIP127 |