Micro Commercial Co
Produkt-Nr.:
TIP32C-BP
Hersteller:
Paket:
TO-220AB
Charge:
-
Beschreibung:
TRANS PNP 100V 3A TO220AB
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.8265
$0.8265
10
$0.72865
$7.2865
100
$0.558315
$55.8315
500
$0.44137
$220.685
1000
$0.353096
$353.096
2000
$0.319998
$639.996
5000
$0.29792
$1489.6
10000
$0.28689
$2868.9
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Frequency - Transition | 3MHz |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 3 A |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 1.2V @ 375mA, 3A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 100 V |
| Supplier Device Package | TO-220AB |
| Series | - |
| Transistor Type | PNP |
| Package / Case | TO-220-3 |
| Power - Max | 2 W |
| Mfr | Micro Commercial Co |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 300µA |
| Package | Tube |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 10 @ 3A, 4V |
| Base Product Number | TIP32 |