Caddock Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
TK733-10.0M-0.1%-10PPM
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RES 10M OHM 0.1%
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$31.8725
$31.8725
10
$28.02785
$280.2785
25
$25.54816
$638.704
50
$24.23849
$1211.9245
100
$23.365345
$2336.5345
250
$22.265188
$5566.297
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | 0.300" (7.63mm) |
| Tolerance | ±0.1% |
| Size / Dimension | 0.290" L x 0.095" W (7.37mm x 2.41mm) |
| Temperature Coefficient | ±10ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Resistance | 10 MOhms |
| Series | TK700 |
| Power (Watts) | - |
| Package / Case | Radial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Caddock Electronics Inc. |
| Features | Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Package | Bulk |