Tadiran Batteries
Produkt-Nr.:
TL-5242/W
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BATTERY LITHIUM 3.6V PACK W/LEAD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$11.704
$11.704
24
$9.715726
$233.177424
72
$8.54525
$615.258
120
$8.077062
$969.24744
264
$7.725913
$2039.641032
504
$7.608844
$3834.857376
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Storage/Refrigeration Temperature | 86°F (30°C) or Below |
| Termination Style | Wire Leads with Connector |
| Discharge Rate | 2mA |
| Battery Cell Size | Pack with Leads |
| Voltage - Rated | 3.6 V |
| Size / Dimension | 2.44" L x 0.66" W x 0.71" H (62.0mm x 16.7mm x 18.1mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Series | - |
| Capacity | 2.1Ah |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Battery Chemistry | Lithium Thionyl Chloride |
| Shipping Info | Due to restrictions, only ground shipment is allowed. |
| Mfr | Tadiran Batteries |
| Shelf Life | 120 Months |
| Package | Bulk |