Tadiran Batteries
Produkt-Nr.:
TL-5902/T
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BATTERY LITHIUM 3.6V 1/2 AA
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.9445
$6.9445
10
$5.7855
$57.855
90
$5.078596
$457.07364
180
$4.821459
$867.86262
270
$4.467916
$1206.33732
540
$4.307196
$2325.88584
1080
$4.178622
$4512.91176
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Storage/Refrigeration Temperature | 86°F (30°C) or Below |
| Termination Style | Solder Tab |
| Discharge Rate | 500µA |
| Battery Cell Size | 1/2AA |
| Voltage - Rated | 3.6 V |
| Size / Dimension | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 9.2 g |
| Series | XTRA |
| Capacity | 1.2Ah |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Battery Chemistry | Lithium Thionyl Chloride |
| Shipping Info | Due to restrictions, only ground shipment is allowed. |
| Mfr | Tadiran Batteries |
| Shelf Life | 120 Months |
| Package | Bulk |