Vishay Semiconductor Opto Division
Produkt-Nr.:
TLCPG5100
Hersteller:
Paket:
T-1 3/4
Charge:
-
Beschreibung:
LED GREEN CLEAR 5MM T/H
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.5415
$0.5415
10
$0.3325
$3.325
100
$0.19133
$19.133
1000
$0.14971
$149.71
2000
$0.137237
$274.474
5000
$0.124754
$623.77
10000
$0.116442
$1164.42
25000
$0.11228
$2807
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Wavelength - Dominant | 562nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 18° |
| Color | Green |
| Current - Test | 50mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 1250mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 9.00mm |
| Supplier Device Package | T-1 3/4 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | TLC.51 |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.1V |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | 563nm |
| Package | Bulk |
| Lens Size | 5.80mm Dia |
| Base Product Number | TLCPG5100 |