Vishay Semiconductor Opto Division
Produkt-Nr.:
TLCS5100
Hersteller:
Paket:
T-1 3/4
Charge:
-
Beschreibung:
LED RED CLEAR 5MM T/H
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.57
$0.57
10
$0.34865
$3.4865
100
$0.20026
$20.026
1000
$0.15676
$156.76
2000
$0.143697
$287.394
5000
$0.130625
$653.125
10000
$0.121923
$1219.23
25000
$0.117562
$2939.05
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Wavelength - Dominant | 630nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 18° |
| Color | Red |
| Current - Test | 50mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 7500mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 13.20mm |
| Supplier Device Package | T-1 3/4 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | TLC.51 |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.1V |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | 641nm |
| Package | Bulk |
| Lens Size | 5.80mm Dia |
| Base Product Number | TLCS5100 |