Vishay Semiconductor Opto Division
Produkt-Nr.:
TLHG4605
Hersteller:
Paket:
T-1
Charge:
-
Beschreibung:
LED GREEN DIFFUSED 3MM T/H
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.5795
$0.5795
10
$0.3819
$3.819
100
$0.252415
$25.2415
1000
$0.194921
$194.921
2000
$0.17613
$352.26
5000
$0.164388
$821.94
10000
$0.158517
$1585.17
25000
$0.15617
$3904.25
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Wavelength - Dominant | 569nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | Green |
| Current - Test | 10mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 6mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 6.10mm |
| Supplier Device Package | T-1 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.4V |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | 565nm |
| Package | Bulk |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | TLHG4605 |