Vishay Semiconductor Opto Division
Produkt-Nr.:
TLHK42S1T2
Hersteller:
Paket:
T-1
Charge:
-
Beschreibung:
LED RED CLEAR 3MM T/H
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.456
$0.456
10
$0.28215
$2.8215
100
$0.16207
$16.207
1000
$0.126816
$126.816
2000
$0.116252
$232.504
5000
$0.105678
$528.39
10000
$0.098629
$986.29
25000
$0.095114
$2377.85
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Wavelength - Dominant | 630nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 44° |
| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 315mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 6.10mm |
| Supplier Device Package | T-1 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.9V |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | 643nm |
| Package | Bulk |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | TLHK42 |