Vishay Semiconductor Opto Division
Produkt-Nr.:
TLHK44R1S2
Hersteller:
Paket:
T-1
Charge:
-
Beschreibung:
LED RED DIFFUSED T-1 T/H
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.4085
$0.4085
10
$0.2527
$2.527
100
$0.145445
$14.5445
1000
$0.11382
$113.82
2000
$0.104338
$208.676
5000
$0.094848
$474.24
10000
$0.088521
$885.21
25000
$0.085367
$2134.175
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Wavelength - Dominant | 630nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 60° |
| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 180mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 6.10mm |
| Supplier Device Package | T-1 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.9V |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | 643nm |
| Package | Bulk |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | TLHK44 |