Vishay Semiconductor Opto Division
Produkt-Nr.:
TLHK4600
Hersteller:
Paket:
T-1
Charge:
-
Beschreibung:
LED RED DIFFUSED T-1 T/H
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.4085
$0.4085
10
$0.2508
$2.508
100
$0.14402
$14.402
1000
$0.112727
$112.727
2000
$0.103332
$206.664
5000
$0.093936
$469.68
10000
$0.087676
$876.76
25000
$0.08454
$2113.5
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Wavelength - Dominant | 630nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | Red |
| Current - Test | 10mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 15mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 6.10mm |
| Supplier Device Package | T-1 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.9V |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | 643nm |
| Package | Bulk |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | TLHK4600 |