Vishay Semiconductor Opto Division
Produkt-Nr.:
TLHR5400-AS12Z
Hersteller:
Paket:
T-1 3/4 (5mm)
Charge:
-
Beschreibung:
LED RED DIFFUSED T-1 3/4 T/H
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.57
$0.57
10
$0.35245
$3.5245
100
$0.20254
$20.254
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Wavelength - Dominant | 619nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 60° |
| Color | Red |
| Current - Test | 10mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Millicandela Rating | 10mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 12.80mm |
| Supplier Device Package | T-1 3/4 (5mm) |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | TLH.54 |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | 635nm |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |
| Base Product Number | TLHR5400 |