Vishay Semiconductor Opto Division
Produkt-Nr.:
TLLG4400-AS12
Hersteller:
Paket:
T-1 (3mm)
Charge:
-
Beschreibung:
LED GREEN DIFFUSED T-1 T/H
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.4845
$0.4845
10
$0.31825
$3.1825
100
$0.21033
$21.033
1000
$0.162431
$162.431
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Wavelength - Dominant | 569nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 50° |
| Color | Green |
| Current - Test | 2mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 1.2mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 6.10mm |
| Supplier Device Package | T-1 (3mm) |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.9V |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | 565nm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | TLLG4400 |