Vishay Semiconductor Opto Division
Produkt-Nr.:
TLLY5400
Hersteller:
Paket:
T-1 3/4
Charge:
-
Beschreibung:
LED YELLOW DIFFUSED 5MM T/H
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.4465
$0.4465
10
$0.2945
$2.945
100
$0.19646
$19.646
500
$0.135869
$67.9345
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Wavelength - Dominant | 588nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 50° |
| Color | Yellow |
| Current - Test | 2mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 1.2mcd |
| Product Status | Obsolete |
| Height (Max) | 12.80mm |
| Supplier Device Package | T-1 3/4 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.4V |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | 585nm |
| Package | Bulk |
| Lens Size | 5.80mm Dia |
| Base Product Number | TLLY5400 |