Artesyn Embedded Power
Produkt-Nr.:
TLP150R-96S36J
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 36V 100W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$154.964
$154.964
5
$150.1209
$750.6045
10
$145.2778
$1452.778
25
$140.43546
$3510.8865
50
$135.59274
$6779.637
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Output 6 | - |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (With Derating) |
| Applications | Medical |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Isolation | 4 kV |
| Minimum Load Required | No |
| Approval Agency | - |
| Voltage - Output 1 | 36V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 5.00" L x 3.00" W x 1.25" H (127.0mm x 76.2mm x 31.8mm) |
| Product Status | Active |
| Number of Outputs | 1 |
| Current - Output 1 | 2.7 A |
| Series | TLP150 (150W) |
| Power (Watts) | 100W (150W Forced Air) |
| Type | Open Frame |
| Efficiency | 84% |
| Mfr | Artesyn Embedded Power |
| Features | Adjustable Output, PFC, Standby Output, Universal Input |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 85 ~ 264 VAC |
| Base Product Number | TLP150 |