Vishay Semiconductor Opto Division
Produkt-Nr.:
TLUY2401
Hersteller:
Paket:
1.8mm Miniplast
Charge:
-
Beschreibung:
LED YELLOW DIFFUSED 1.8MM T/H
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.608
$0.608
10
$0.37145
$3.7145
100
$0.213845
$21.3845
1000
$0.167324
$167.324
2000
$0.153378
$306.756
5000
$0.139441
$697.205
10000
$0.13014
$1301.4
25000
$0.125495
$3137.375
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Wavelength - Dominant | 588nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 40° |
| Color | Yellow |
| Current - Test | 10mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 8mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 3.60mm |
| Supplier Device Package | 1.8mm Miniplast |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.4V |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | 585nm |
| Package | Bulk |
| Lens Size | - |
| Base Product Number | TLUY2401 |