Vishay Semiconductor Opto Division
Produkt-Nr.:
TLVY4200
Hersteller:
Paket:
3mm
Charge:
-
Beschreibung:
LED YELLOW CLEAR 3MM T/H
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.9595
$0.9595
10
$0.62415
$6.2415
100
$0.408975
$40.8975
1000
$0.322905
$322.905
2000
$0.301378
$602.756
5000
$0.290614
$1453.07
10000
$0.286311
$2863.11
25000
$0.279851
$6996.275
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Wavelength - Dominant | 588nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 170° |
| Color | Yellow |
| Current - Test | 15mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 30mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 4.90mm |
| Supplier Device Package | 3mm |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | TLV.420 |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.4V |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | 585nm |
| Package | Bulk |
| Lens Size | 3.40mm Dia |
| Base Product Number | TLVY4200 |