Vishay Semiconductor Opto Division
Produkt-Nr.:
TLWY8600
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED YELLOW CLEAR T/H
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.665
$0.665
10
$0.4389
$4.389
100
$0.29032
$29.032
1000
$0.224152
$224.152
2000
$0.20255
$405.1
5000
$0.18905
$945.25
10000
$0.182296
$1822.96
25000
$0.179598
$4489.95
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Wavelength - Dominant | 590nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 60° |
| Color | Yellow |
| Current - Test | 70mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 7.62mm L x 7.62mm W |
| Millicandela Rating | - |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 6.40mm |
| Supplier Device Package | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | TELUX™ |
| Package / Case | 4-DIP (0.200", 5.08mm) |
| Mfr | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.1V |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | 594nm |
| Package | Tube |
| Lens Size | - |
| Base Product Number | TLWY8600 |