TM18VP6FF100IRQ8
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
TM18VP6FF100IRQ8
Beschreibung:
TM18: IR FIXED FIELD BACKGROUND
Auf Lager : 6
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Ingress Protection NEMA 6P, IEC IP69K
Response Time 3ms
Sensing Distance 3.937" (100mm)
Output Configuration PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable
Sensing Method Background Suppression
Light Source Infrared (870nm)
Product Status Active
Connection Method Connector
Series TM18
Voltage - Supply 10V ~ 30V