TM18VP6FF100Q5
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
TM18VP6FF100Q5
Beschreibung:
PHOTO SEN BACK SUPPRESSION
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Ingress Protection IEC IP67, IEC IP69K
Response Time 3ms
Sensing Distance 3.937" (100mm)
Output Configuration PNP
Sensing Method Reflective
Light Source Red (660nm)
Product Status Active
Connection Method Connector
Series TM18
Voltage - Supply 10V ~ 30V