TM18VP6FF50Q8
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
TM18VP6FF50Q8
Beschreibung:
EZ BEAM TM18: FIXED FIELD BACKGR
Auf Lager : 4
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Ingress Protection NEMA 6P, IEC IP69K
Response Time 3ms
Sensing Distance 1.969" (50mm)
Output Configuration PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable
Sensing Method Background Suppression
Light Source Red (660nm)
Product Status Active
Connection Method Connector
Series TM18
Voltage - Supply 10V ~ 30V