CarlisleIT
Produkt-Nr.:
TM7SM9FS9FS061C
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL ASSY 2.92MM JACK TO JACK 24"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$117.211
$117.211
10
$107.56185
$1075.6185
25
$103.42498
$2585.6245
50
$99.97743
$4998.8715
100
$94.461445
$9446.1445
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -50°C ~ 105°C |
| Cable Type | 1.98mm OD Coaxial Cable |
| 1st Connector | 2.92mm Jack |
| 2nd Contact Gender | Female |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Teal |
| 2nd Connector | 2.92mm Jack |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 24.00" (609.60mm) |
| Mfr | CarlisleIT |
| 1st Contact Gender | Female |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | 2.92mm to 2.92mm |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 40 GHz |
| Base Product Number | TM7SM9 |