CarlisleIT
Produkt-Nr.:
TM7SSSTS5FS031C
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-SSMP JCK-SCKT 12.2"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$58.7575
$58.7575
10
$53.91535
$539.1535
25
$51.84188
$1296.047
50
$50.11364
$2505.682
100
$47.348855
$4734.8855
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Cable Type | 0.078" OD Coaxial Cable |
| 2nd Contact Gender | Female |
| 1st Connector | SMA Jack |
| Ingress Protection | - |
| Color | Teal |
| 2nd Connector | SSMP Socket |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 12.20" (310.00mm) |
| Mfr | CarlisleIT |
| 1st Contact Gender | Female |
| Style | SMA to SSMP |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 26 GHz |