CarlisleIT
Produkt-Nr.:
TMA-5MS-5MS-00
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
MW ADAPTER 3.5(M) TO 3.5(M)
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$50.6825
$50.6825
10
$46.5063
$465.063
25
$44.71764
$1117.941
50
$43.2269
$2161.345
100
$40.84202
$4084.202
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | - |
| Dielectric Material | - |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | - |
| Conversion Type | Same Series |
| Center Gender | Male to Male |
| Product Status | Active |
| Convert To (Adapter End) | 3.5mm Plug, Male Pin |
| Includes | - |
| Mfr | CarlisleIT |
| Style | Straight |
| Features | - |
| Convert From (Adapter End) | 3.5mm Plug, Male Pin |
| Operating Temperature | - |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Threaded, Threaded |
| Adapter Type | Plug to Plug |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Body Material | Stainless Steel |
| Package | Bag |
| Body Finish | - |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 26.5 GHz |
| Base Product Number | TMA-5MS |
| Adapter Series | 3.5mm to 3.5mm |