CarlisleIT
Produkt-Nr.:
TMB-E4FS-1ST
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
2.4(F)STR,EL,SMT,SOLDER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$46.4265
$46.4265
10
$42.5999
$425.999
25
$40.96096
$1024.024
40
$39.595762
$1583.83048
100
$37.411095
$3741.1095
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | - |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 400 V |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | CarlisleIT |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Features | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Insertion Loss | 0.42dB |
| Mounting Type | Board Edge, End Launch |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | 2.4mm (APC-2.4, OS-50) |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Tray |
| Body Finish | White Bronze |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 50 GHz |
| Base Product Number | TMB-E4 |