CarlisleIT
Produkt-Nr.:
TMB-V4FS-3SM
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
2.4(F)STR,VL,MIXED-TECH,SOLDER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$41.914
$41.914
10
$36.69945
$366.9945
25
$35.11352
$877.838
40
$33.980788
$1359.23152
100
$32.84796
$3284.796
300
$31.035712
$9310.7136
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polychlorotrifluoroethylene (PCTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 400 V |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | CarlisleIT |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | 0.6dB |
| Mounting Type | Through Hole |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | 2.4mm (APC-2.4, OS-50) |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Tray |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 50 GHz |
| Base Product Number | TMB-V4 |