CarlisleIT
Produkt-Nr.:
TMB-V9FS-3SM
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
2.92(F)STR,VL,MIXED-TECH,SOLDER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$35.967
$35.967
10
$31.49155
$314.9155
25
$30.13134
$753.2835
40
$29.1593
$1166.372
100
$28.18726
$2818.726
300
$26.632082
$7989.6246
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polychlorotrifluoroethylene (PCTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 400 V |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | CarlisleIT |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | 0.6dB |
| Mounting Type | Through Hole |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | 2.92mm |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Tray |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 40 GHz |
| Base Product Number | TMB-V9 |