Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Produkt-Nr.:
TMC4210-I
Hersteller:
Paket:
16-SSOP
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
STEPPER MOTOR CONTROLLER IC, SPI
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Applications | General Purpose |
| Current - Output | - |
| Output Configuration | Step/Direction |
| Voltage - Load | - |
| Motor Type - Stepper | Bipolar |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SSOP |
| Series | - |
| Function | Controller - Commutation, Direction Management |
| Package / Case | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Technology | CMOS |
| Step Resolution | >256 Microsteps |
| Voltage - Supply | 3.3V ~ 5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Interface | SPI |
| Motor Type - AC, DC | - |