Chemi-Con
Produkt-Nr.:
TND10V-681KB00AAA0
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
VARISTOR TH RADIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 612 V |
| Capacitance @ Frequency | 165 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 680 V |
| Varistor Voltage (Max) | 748 V |
| Series | V |
| Energy | 67J |
| Package / Case | Disc 10mm |
| Mfr | Chemi-Con |
| Maximum AC Volts | 420 V |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Maximum DC Volts | 560 V |
| Current - Surge | 3.5 kA |
| Base Product Number | TND10 |