TNPW12104K99BEEN
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
TNPW12104K99BEEN
Beschreibung:
RES 4.99K OHM 0.1% 1/3W 1210
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
Resistance 4.99 kOhms
Series TNPW e3
Power (Watts) 0.333W, 1/3W