TNPW20101K37BETF
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
TNPW20101K37BETF
Beschreibung:
RES 1.37K OHM 0.1% 2/5W 2010
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Resistance 1.37 kOhms
Series TNPW
Power (Watts) 0.4W, 2/5W