TNPW25123K30BEEY
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
TNPW25123K30BEEY
Beschreibung:
RES 3.3K OHM 0.1% 1/2W 2512
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Ratings -
Resistance 3.3 kOhms
Series TNPW e3
Power (Watts) 0.5W, 1/2W