Texas Instruments
Produkt-Nr.:
TPS7A30-49EVM-567
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
EVAL MOD TPS7A3001/TPS7A4901 REG
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Channels per IC | 1 - Single |
| Current - Output | 150mA, 200mA |
| Product Status | Active |
| Regulator Type | Positive and Negative Adjustable |
| Series | - |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Voltage - Output | ±15V |
| Board Type | Fully Populated |
| Mfr | Texas Instruments |
| Utilized IC / Part | TPS7A3001, TPS7A4901 |
| Package | Box |
| Voltage - Input | ±3V ~ ±35V |
| Base Product Number | TPS7A30 |