U280-W01-18C1-K
Tripp Lite
Produkt-Nr.:
U280-W01-18C1-K
Hersteller:
Tripp Lite
Beschreibung:
COMPACT USB-C WALL CHARGER WITH
Auf Lager : 18
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 25°C
Termination Style USB C Receptacle
Charge Current - Max 3A
Number of Cells 1
Approval Agency FCC, UL
Battery Cell Size -
Mounting Type Wall Mount
Size / Dimension 3.45" L x 2.77" W x 3.95" H (87.63mm x 70.36mm x 100.33mm)
Product Status Active
Weight -
Voltage - Nominal 5V, 9V
Series -
Type USB Wall Mount
Charge Time -
Battery Chemistry Mobile Devices
Power - Max 18W
Mfr Tripp Lite
Features -
Package Bulk
Voltage - Input 120VAC, 230VAC