U280-W01-65C1-G
Tripp Lite
Produkt-Nr.:
U280-W01-65C1-G
Hersteller:
Tripp Lite
Beschreibung:
AC/DC WALL MNT ADAPT 5V-20V 65W
Auf Lager : 9
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization -
Input Type Fixed Blade
Applications -
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector USB C Receptacle
Approval Agency -
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 2.21" L x 1.97" W x 1.13" H (56.1mm x 50.0mm x 28.7mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 3A, 3A, 3A, 3A, 3.25A
Series -
Power (Watts) 65 W
No Load Power Consumption -
Region Utilized North America
Cord Length -
Efficiency -
Voltage - Output 5V, 9V, 12V, 15V, 20V
Standard Number -
Mfr Tripp Lite
Package Box
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC